SAHNEMİZİN KİRALANMA KOŞULLARI:

1. Sahnemizin kira bedeli için lütfen arayın. 

2. Sahne kiralama bedeli kapı görevlisi, dekorcu, ışıkçı, efektör gibi destek eleman ücretlerini içermemektedir. Böyle bir talep olması durumunda karşılıklı görüşülmesi gerekir.

3. Gişe görevlisi tarafımızdan sağlanacaktır.

4. Koşullar oluştuğu takdirde seyircimize bilgi verebilmek ve sisteme giriş yapmak açısından oyunun süresini ve bilet fiyatlarınızı bildirmenizi, oyunun afişini ve varsa oyundan bir fotoğrafı paylaşmanızı, 

5. Varsa online satışa açılan koltuk sayısı ve oyun tarihine kadar yapılacak olan satışlar için kullanılmak üzere POS cihazı veya koçanların tarafımıza iletilmesini rica ederiz.   

6. Oyun tarihi belirlendikten ve biletler satışa çıktığı andan itibaren rezervasyon ve satış işlemleri her gün mesai saatleri içerisinde (9.30-18.30) CAS ofisinde tarafımızdan yapılmaktadır. 

7. CAS öğrencileri sahnemizde konuk olan oyunları yer müsait olduğunda belli bir kontenjan ayrılarak 20TL karşılığında izlemektedirler. Bu konuda (zorunlu olmamakla beraber) olumlu düşünürseniz CAS öğrencileri için kaç kişilik kontenjan ayırabileceğinizi ve CAS öğrenci bilet fiyatı konusunda bilgi verirseniz memnun oluruz. 

  • YouTube
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
caslogo.png